Sabtu, 23 Desember 2017 11:24

Witam wszystkich! Jestem Patryk, fajnie tu macie, dlatego też założyłem sobie tutaj konto. Głównie będę starał się pisać o fizyce, podróżach oraz poezji - od pewnego okresu czasu tworzę życzenia np. Boże Narodzenie 2018 życzenia oraz piszę krótkie wiersze, choć póki co bez sukcesu.

Rabu, 20 Desember 2017 03:37

Siema, Paweł z tej strony! W tym momencie pomieszkuję w Warszawie, gdzie najzwyczajniej w świecie jestem studentem, to znaczy studiuję weterynarię, lecz generalnie pochodzę z Opola. Lubię krótkie wiersze jak i życzenia np. życzenia na Nowy Rok, sporo ich ostatnio napisałem. Serdecznie pozdrawiam!

Selasa, 19 Desember 2017 07:25

Pisanie krótkich wierszy to właściwie zadanie dla osoby uzdolnionej artystycznie. Ja jestem osobą, która w wolnych chwilach zajmuję się tworzeniem takich krótkich tekstów, śmiesznych, trudnych, z rymami lub życzeń np. Nowy Rok 2018 życzenia. Jest to dla mnie pasja i hobby, zatem nie wkładam w to zbyt dużego wysiłku – traktuję to na zasadzie przyjemności do podjęcia w wolnych chwilach.

Senin, 18 Desember 2017 21:24

Tworzenie wierszy to zadanie, jakie nie wszystkim przychodzi tak łatwo i nie wszyscy będą potrafili się w tym odnaleźć, gdyż trzeba tutaj jakichś umiejętności. Mowa tutaj o umiejętnościach wrodzonych. Nie mówimy teraz o tym, co jest wyuczalne. Dla mnie pisanie krótkich wierszy to czysta przyjemnośćjak i rónież różnych życzeń np. "Gotowe kartki na Nowy Rok 2018" i nie rodzi żadnych problemów, jest nawet przyjemne.

Minggu, 17 Desember 2017 07:38

Jestem 21-letnim studentem z Wrocławia - aktualnie studiuję medycynę, być może ukończę studia z sukcesem... :) Zasadniczo lubię krótkie wiersze i tworzenie życzeń np. "Kartki noworoczne 2018", tzn. ich czytanie oraz tworzenie, na dodatek dużo biegam i czytam kryminały. Standard.

Sabtu, 16 Desember 2017 20:44

Odkąd tylko jestem w stanie sobie przypomnieć, moją cudowną pasją zawsze była poezja. Już jako dziecko zaczytywałam się w dzieła sławnych poetów i zachwycałam się ich pięknem. Z czasem sama zaczęłam tworzyć własną poezję lub kartki aby ułatwić składanie życzeń "Gdzie znajdę darmowe kartki noworoczne?". Nie uważam że jestem profesjonalistką, ale piszę już od długiego czasu i udało mi się stworzyć kilka rzeczy, z których jestem całkiem zadowolona.

Jumat, 15 Desember 2017 21:04
Jumat, 15 Desember 2017 18:45

Jestem osobą z wieloma pasjami. Uwielbiam ciągle dowiadywać się nowych rzeczy. Pasjonuję się szczególnie literaturą, a wyszukiwanie nowych książek przynosi mi mnóstwo radości. Kocham również poezję i sam próbuję pisać coś swojego jak i piszę życzenia np. "Tutaj można coś znaleźć z kartek na Nowy Rok". Nie są to może najwybitniejsze dzieła, ale cały czas się uczę i staram się wkładać w to jak najwięcej serca. Z radością poznam inne osoby o podobnych zainteresowaniach.

Jumat, 15 Desember 2017 07:14

Jestem osobą uwielbiającą nieszablonowe rozrywki. Jedną z nich jest tworzenie wierszy. Stworzenie interesującej poezji polega nie tylko na wykorzystaniu swojego talentu, ale także właściwych umiejętności. Z tego powodu regularnie je ćwiczę pisząc np. "Gotowe kartki na Nowy Rok 2018". Mam nadzieję, że w ten sposób dojdę do perfekcji. Według mnie tworzenie krótkich wierszy to doskonała metoda na odstresowanie się po ciężkim dniu.

Rabu, 13 Desember 2017 17:37

Hej - Daniel po tej stronie. Wychodzę z założenia, że ogólnie nie ma za bardzo sensu rozpisywać się na swój temat, zatem nie będzie długo. Przede wszystkim znam się nieprzeciętnie na takich zagadnieniach jak matematyka, język włoski oraz poezja oraz projektuję np. eKartki noworoczne. Od pewnego czasu próbuję pisać krótkie wiersze, ale ze słabym skutkiem. :)

Rabu, 13 Desember 2017 08:02

Lubię fotografię, czego dowodzi nieustanne trzymanie przy sobie sprzętu fotograficznego niektóre z niech tutaj - pulpiciak.pl. Staram się uwiecznić każdą chwilę, by móc na długi czas zatrzymać wspomnienia. Fotografia to niesamowita sztuka, którą każdy rozumie na swój sposób. Każdy inaczej robi zdjęcia i wyróżnia inny detal. Dlatego fotografia jest tak {wyjątkowa|unikatowa| i niepowtarzalna.

Selasa, 12 Desember 2017 18:29

Cześć! Nazywam się Arkadiusz, kilka dni temu miałem dwudzieste urodziny. Obecnie studiuję prawo w Warszawie, chociaż generalnie to jestem z Mazur, a dokładniej z Mrągowa. Lubię motoryzację, krótkie wiersze np. tutaj "Życzenia bożonarodzeniowe 2018" oraz matematykę.

Selasa, 12 Desember 2017 16:13

Posiadam kilka pasji, jednak tą najważniejszą jest pisanie krótkich wierszy. Poezja pozwala mi wyrazić swoją osobę i odczuwane emocje przykłady tutaj "Życzenia bożonarodzeniowe 2018". To również świetny sposób na to, aby wydobyć z siebie skrywane dotychczas myśli czy uczucia. W czasie pisania zapominam o całym świecie. Wbrew powszechnemu przekonaniu, poezja nie jest dla wybranych, to sztuka dla wszystkich.

Selasa, 12 Desember 2017 01:38
Senin, 11 Desember 2017 23:07

Pisanie krótkich wierszy przychodzi mi z łatwością. W zasadzie nie trwa to długo i lubię to robić, dlatego w wolnych chwilach potrafię stworzyć różnego rodzaju wierszyki jak i "Wierszyki na Boże Narodzenie 2018" na tematy ważne albo mniej ważne. Nigdy nie jest to dla mnie męczące – raczej mówi o mnie i daje możliwość przelania na papier myśli, a to przecież sztuka.

Senin, 11 Desember 2017 07:09

Posiadam kilka pasji, ale tą najistotniejszą jest pisanie krótkich wierszy. Poezja pozwala mi wyrazić siebie i odczuwane emocje (jedna z moich stron to: "Wierszyki na Boże Narodzenie". To również doskonały sposób na to, aby wyrzucić z siebie ukrywane dotąd myśli bądź uczucia. W czasie pisania potrafię zapomnieć o otaczającym świecie. Wbrew pozorom, poezja nie jest dla wybranych, to sztuka dla każdego.

Minggu, 10 Desember 2017 05:14

No hej wszystkim! Nazywam się Daniel, na ten moment mieszkam w Łodzi, ostatnie trzy lata spędziłem w Budapeszcie - świetne miasto, serdecznie polecam wszystkim wizytę tam, kilka zdjęć można znaleźć w tym miejscu - na-komorke.net. Ogólnie uwielbiam fotografię, kuchnię chińską i chemię.

Sabtu, 09 Desember 2017 16:18

Gdy tylko mam wolną chwilę, biorę do ręki kartkę i długopis. Tworzenie krótkich wierszy jak i np. "Życzenia bożonarodzeniowe 2018" to moja największa pasja. Lubię to, gdyż tylko w ten sposób mogę przekazać wszystkie swoje emocje, bez zahamowań. Ponadto poezja pozwala mi przynajmniej na chwilę oderwać się od zmartwień. Wbrew powszechnemu przekonaniu, pisanie wierszy jest bardzo proste.

Jumat, 08 Desember 2017 01:07

Kiedy tylko mam wolny czas, biorę do ręki kartkę oraz długopis. Pisanie krótkich wierszy jak i np. "Wierszyki bożonarodzeniowe 2018" to moja prawdziwa pasja. Lubię to, ponieważ jedynie w taki sposób jestem w stanie przekazać wszystkie swoje uczucia, bez zahamowań. Poza tym poezja umożliwia mi przynajmniej na chwilę oderwać się od problemów. Wbrew powszechnemu przekonaniu, pisanie wierszy jest bardzo proste.

Kamis, 07 Desember 2017 07:44

Posiadam kilka pasji, jednak tą najważniejszą jest tworzenie krótkich wierszy. Poezja to metoda na to,by wyrazić siebie i odczuwane emocje. Moje prace przeczytamy np. tutaj "życzenia noworoczne śmieszne". To także świetny sposób na to, aby wydobyć z siebie skrywane dotychczas myśli czy uczucia. Podczas pisania potrafię zapomnieć o otaczającym świecie. Wbrew pozorom, poezja nie jest dla wybranych, to sztuka dla wszystkich.

Rabu, 06 Desember 2017 18:32

Tworzenie niedługich wierszyków przychodzi mi z łatwością. W zasadzie nie trwa to długo i lubię to robić, dlatego w wolnych chwilach potrafię napisać różnego typu rymowanki poruszające tematy ważne lub mniej ważne np. "życzenia noworoczne śmieszne". Nigdy nie jest to dla mnie męczące – raczej wyraża mnie i daje możliwość przelania na papier myśli, a to przecież sztuka.

Rabu, 06 Desember 2017 07:28
Powered by JoomVita VitaBook